Garnitur to niezwykle elegancki strój, który doskonale prezentuje się w każdej sytuacji. Nadaje powagi i szyku, kojarzy się z wpływem, mądrością i bogactwem. Jednak najlepiej sprawdzają się garnitury szyte na miarę. Nie tylko lepiej się prezentują, ale także są dużo wygodniejsze, dzięki czemu zachowasz pełną swobodę ruchów.

Najwyższa jakość dla Ciebie

Jack Blanc, marka znana również pod nazwą NOUVEAU, to gwarancja najwyższej jakości oraz najlepszego dopasowania garnituru do Twojej sylwetki. Dlatego też cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Chętnie przychodzą do nas osoby, które muszą zakupić nowy garnitur szyty na miarę na specjalną, zbliżającą się okazję. Cieszymy się także uznaniem osób, które na co dzień chodzą w garniturach. Doceniają oni nasze bezpłatne korekty krawieckie oraz najlepsze tkaniny, jakie można znaleźć na rynku. Doskonale pasują do biznesmenów chcących zrobić mocne wrażenie na swoich partnerach, jak i do osób dobrze czujących się w stylowym garniturze.

Jak wygląda szycie na miarę?

Szycie na miarę prowadzone jest w kilku etapach:

  • Wybór materiału. Oferujemy wysokiej jakości tkaniny, spośród których możesz wybrać najlepszą dla siebie, która odda Twój styl i Twoją osobowość. Wybór materiału jest bardzo ważny, ponieważ decyduje w znacznej mierze o wyglądzie całego garnituru. Dla osób noszących garnitur na co dzień ciekawym rozwiązaniem może być wypróbowanie kilku materiałów, które mogą lepiej pasować do różnych wydarzeń (zwykły dzień, bankiet, spotkanie biznesowe).
  • Wybór dodatków. Garnitur szyty na miarę musi posiadać także odpowiednie dodatki. Pozwalają one podkreślić charakter zamawiającego. Do wyboru są różne podszewki, guziki, szerokość klap oraz ustalenie ilości kieszeni w marynarce. Warto także zastanowić się nad kolorem nici. Czy mają być niezauważalne, czy może właśnie będą stanowić mocny akcent podkreślający Twoją dynamikę.
  • W końcu należy także wybrać krój garnituru oraz zdjąć miarę. Są one wykonywane na tej samej wizycie, ale dopiero po ustaleniu wszystkich poprzednich szczegółów. Doświadczony pracownik sprawnie i dokładnie wymierzy każdy element, aby uszyty garnitur idealnie pasował do Twojej sylwetki.
  • Najmniejsze detale mają nieraz ogromne znaczenie. Nasi specjaliści starają się podpowiadać i doradzać na każdym etapie pracy, aby efekt był optymalny. Jednak oferujemy także bezpłatne korekty krawieckie, na wypadek niewielkiego dopasowania lub chęci zmiany jakiegoś szczegółu.

Jesteśmy pewni, że nasze garnitury z wysokiej jakości tkanin oraz wykonane przez profesjonalistów będą idealnie na Tobie leżeć. Zależy nam przede wszystkim na Twoim zadowoleniu.

Czy warto zdecydować się na garnitur szyty na miarę?

Wiele osób nadal kojarzy szycie na miarę z bogactwem i luksusem. Jednak jest dokładnie odwrotnie. Osoby, które korzystają z garnituru, powinny korzystać z takich możliwości. Przede wszystkim dlatego, że nasze eleganckie stroje są o wiele lepiej dopasowane do Twojej sylwetki. Leżą lepiej i są wygodniejsze. Ułatwia to poruszanie się i prezentację. Zwiększa również pewność siebie. Zatem w cenie takiego garnituru kupujesz też lepsze samopoczucie i większe szanse na osiągnięcie sukcesu.
Z drugiej strony tańsze, gotowe garnitury wykonane są zazwyczaj z gorszych materiałów. Owszem, w czasie zakupu wydają się one tańsze. Jednak szybko okaże się, że dużo szybciej się niszczą oraz tracą swój wyjątkowy wygląd. Tymczasem garnitur szyty na miarę wystarczy Ci na wiele lat intensywnego użytkowania. W dłuższej perspektywie, wbrew pozorom, droższe stroje szyte na miarę okazują się tańsze od sklepowych odpowiedników.
Dlatego warto rozważyć inwestycję w dobry wygląd i swobodę. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy ciekawe rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

Zadzwoń i umów się na wizytę w jednym z naszych punktów stacjonarnych:
+48 668 885 039 lub +48 662 239 116

Pomożemy stworzyć GARNITUR jakiego nie ma NIKT.

...


...
...